تاریخچه تراکت

تاریخچه تراکت

تراکت فلایر (انگلیسی: Flyer) نوعی تبلیغات کاغذی است که با هدف پخش گسترده، چاپ و در فضاهای عمومی بین مردم توزیع می‌شود.


تراکت

تراکت


تاریخچه تراکت همیشه اینطور بوده است که تراکت‌ها را اغلب روی درها و دیوارها میچسبانند و گاهی هم مستقیماً به درِ خانه‌های مردم پست می‌شوند.

تراکت برگه‌ ایست چاپ شده و تانشده که برای خبر دادن به مردم برای اتفاق افتادن یک اتفاق خاص یا سمینار یا ایده‌های استارتاپی یا شناساندن محصول خاص استفاده می‌شود. تراکت تبلیغاتی بیان‌کننده خبری ساده یا پیامیست که به راحتی می‌توان آن را منتقل کرد.

چاپ تراکت تبلیغاتی معمولاً بر روی کاغذی در سایز ۱۴٫۵ در ۲۱ انجام می‌شود. هزینه چاپ در این اندازه خیلی پایین است. تراکت‌های تبلیغاتی اندازه معینی ندارند و میتوان در هر سایزی طراحی تراکت تبلیغاتی را انجام داد . اغلب تراکت‌های تبلیغاتی بصورت یکرو طراحی و چاپ می‌شود ولی باز نسبت به خواسته مشتری قابل دورو طراحی و چاپ شدن می‌باشد.

اکثر سازمان ها، ادارات، شرکت ها، کارخانه ها، تولید کننده ها، اشخاص و … برای تبلیغ محصول و کار خود از تبلیغات تراکت استفاده میکنند. برای نمونه شما در انتخاب شورا ها و ریاست جمهموری میتوناید مشاهده کنید اکثر نمایندگان و شرکت کننده ها از تراکت های تبلیغاتی استفاده میکنند و این به اهمیت این نوع تبلیغ اشاره میکند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *